Ile można zaoszczędzić montując pompę energooszczędną w swoim domu?

Ile można zaoszczędzić montując pompę energooszczędną w swoim domu?

Wiele osób szukających pomp obiegowych zastanawia się czy warto kupić pompę elektroniczną a zarazem energooszczędną. Wśród nich są nie tylko osoby poszukujące pompy do nowej instalacji centralnego ogrzewania lecz również tacy, którzy zamierzają kupić pompę do instalacji starego typu. Do nich właśnie adresujemy ten artykuł.

 

Steruj ogrzewaniem w swoim domu przez Internet

Steruj ogrzewaniem w swoim domu przez Internet

Bez względu na to, czy jesteś aktualnie w pracy, na zakupach czy na imprezie, dzięki najnowszym dedykowanym rozwiązaniom możesz w każdej chwili kontrolować temperaturę w swoim domu za pomocą smartfonu czy tabletu. Brzmi niewiarygodnie? Tylko z pozoru. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby jeszcze łatwiej zarządzać ogrzewaniem w swoim domu, nasza firma przygotowała dedykowany moduł internetowy do zdalnej obsługi kotła lub instalacji: emodul.pl. To kolejny krok do zwiększenia komfortu użytkownika i ułatwienia pracy instalatorom. W końcu w sterowaniu domem przez Internet chodzi przede wszystkim o szybkość i wygodę.

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Potrzebujesz profesjonalnej porady w kwestii instalacji kotłów grzewczych? Nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

INSTALDOM
Słowackiego 22
87-610 Dobrzyń nad Wisłą