REALIZACJE

INSTALACJA CIEPŁEJ I ZIMNEJ WODY

Instalację wodną i kanalizacyjną wykonuje się po zakończeniu stanu surowego, ale już podczas budowy domu warto przeprowadzić część prac, np. przygotować wyprowadzenia do podłączenia z siecią wodno-kanalizacyjną i dostosować ich lokalizację do planowanych bądź istniejących przyłączy. Sposób wykonania instalacji wodnej w budynku można wykonać na wiele sposobów. Najlepszym rozwiązaniem jest system, który posiada jak najmniej łączeń pod posadzką, płytkami. System który prezentujemy ma tylko dwa łączenia, pierwszy w rozdzielaczy, drugi w punkcie poboru wody. Zaletą jest również fakt, iż w razi awarii jednego z punktów mamy możliwość go odcięcia a pozostała instalacja pracuje dalej. Na system prezentowany przez naszą firmę można uzyskać 15 lat gwrancji.


UKŁADANIE STYROPIANU POD OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Podłogówka to wygodne i coraz częściej stosowane rozwiązanie ogrzewania domu. Ale żeby ogrzewanie podłogowe prawidłowo działało, oprócz dobrze zainstalowanej instalacji grzejnej musi mieć odpowiednio przygotowany podkład. Przed rozpoczęciem prac należy sprawdzić stan podłoża – powinno być mocne i trwałe, a także czyste i suche. Jeśli beton ułożony na stropie ma nierówną powierzchnię lub jest popękany, trzeba go ustabilizować, usuwając luźne fragmenty, i wygładzić warstwą zaprawy wyrównawczej. Wystające kawałki betonu oraz zanieczyszczenia należy zeszlifować. Nasza firma przed rozpoczęciem prac odkurza całą budowę poprzez specjalistyczny odkurzacz. Posiadamy narzędzia do wycinania styropianu, dzięki czemu podłoże jest precyzyjnie docieplone. W miejsca gdzie nie ma możliwości rozłożenia styropianu wypełnienie jest poprzez pianę.


OGRZEWANIE PODŁOGOWE

Warunkiem prawidłowego funkcjonowania powierzchni grzewczej jest właściwe zaprojektowanie oraz wykonanie.  Jeżeli budujesz lub remontujesz dom, albo realizujesz inną inwestycję zgłoś się do nas po bezpłatny dobór systemu ogrzewania podłogowego Purmo. Otrzymasz profesjonalnie przygotowaną kalkulację ilości materiału z wyszczególnieniem poszczególnych elementów instalacji oraz ofertę cenową. Na ogrzewanie podłogowe wykonywane przez naszą firmę możesz uzyskać nawet 30 lat gwarancji.

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Potrzebujesz profesjonalnej porady w kwestii instalacji kotłów grzewczych? Nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

INSTALDOM
Słowackiego 22
87-610 Dobrzyń nad Wisłą